بهینه سازی برنامه آسانسور4 طبقه با لوگو

برنامه آسانسور 4 طبقه به این صورت بود که با زدن شستی هر طبقه آسانسور به طبقه مورد نظر رفته و از حرکت می ایستاد .

ویژگی هایی به برنامه اضافه شده است که قابلیت برنامه را بالا برده است که به شرح زیر می باشد .

  • حفاظت میکروسوئیچ بالا و پایین

این حفاظت برای این در نظر گرفته شده است که اگر احیانا میکروسوئیچ طبقه یک یا چهار عمل نکرد ، این میکروسوئیچ ها عمل کرده و باعث توقف آسانسور و جلوگیری از بروز مشکل شود .

  • در نظر گرفتن حالت تعمیرات برای آسانسور

هر آسانسوری ممکن است دچار مشکلی شود که نیاز به تعمیرات داشته باشد . با در نظر گرفتن یک کلید برای حالت تعمیر و بدون قطع برق می توان کار تعمیر آسانسور را انجام داد . در این حالت هیچ یک از شستی های طبقات کار نمیکنند .

برنامه ارتقا یافته آسانسور , برنامه آسانسور , برنامه plc آسانسور , elevator , برنامه آسانسور با حفاظت , برنامه plc , پروژه آسانسور , کنترل آسانسور با plc

  • در نظر گرفتن کلید دستی برای موتور بالا و پایین رونده در حالت دستی

این کلید ها بدون در نظر گرفتن فعال شدن و غیر فعال شدن میکروسوئیچ ها بین طبقات کار می کنند . البته طوری برنامه ریزی شده اند که بعد از رسیدن به میکروسوئیچ طبقه یک و چهار از حرکت می ایستند تا مشکلی برای آسانسور پیش نیاد .

  • در نظر گرفتن برگشت به طبقه اول بعد از قطع برق

برای حالتی که برق دوباره وصل شده و میکروسوئیچ بین طبقات می ایستد و مشخص نیست آسانسور در بین کدام یک از دو طبقه قرار دارد ، چون هیچ میکروسوئیچی فعال نیست .

  • نمایش کلیه اطلاعات مربوط به برنامه بر روی LOGO و LOGO TD

اطلاعاتی همچون موقعیت آسانسور در طبقه مورد نظر ، وضعیت سلامت میکروسوئیچ ها ، وضعیت موتور بالا و پایین رونده و حالت تعمیرات .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تهیه این برنامه که به همراه فیلم آموزشی حالت سیمولیشن و توضیحات کامل در قالب فایل Word است می توانید با ما تماس بگیرید .

موبایل مدیر سایت پی ال سی وان :  09112754501

/ 2 نظر / 37 بازدید
فریبرز سلیمانیان

لطفا قیمت این برنامه ( اسانسور 4طبقه)را لطف کنید ممنون

فریبرز سلیمانیان

لطفا قیمت لین برنا مه رالطف کنید