پروژه PLC دستگاه های بسته بندی

از مهمترین دستگاه های موجود در هر کارخانه یا واحد صنعتی ، دستگاه های بسته بندی می باشد .

پی ال سی وان با سابقه 6 ساله در زمینه برنامه نویسی دستگاه های بسته بندی صنایع مختلف در خدمت شماست تا در این مورد به شما یاری برساند .

بخشی از نیاز دوستان در تماس های تلفنی و ایمیل ها مبنی بر تغییرات در برنامه اولیه می باشد که این امر نیز با تخصص بالا به سهولت امکان پذیر است .

سالها کار در کارخانه های مختلف و شناخت کامل بخش برق و مکانیک دستگاه ها باعث شده که بتوانیم بهترین راه حل با کمترین میزان هزینه را به شما پیشنهاد کنیم .

بنده تغییرات زیادی در سیستم کنترل دستگاه های مختلف انجام داده ام . این در حالیست که در خیلی از این مواقع برنامه اصلی هیچ تغییری نکرده است .

پروژه plc بسته بندی , packing plc project , برنامه نویسی دستگاه های بسته بندی , افزایش پهره وری دستگاه ها , افزایش ضریب اطمینان سیستم اتوماسیون صنعتی

توضیح عکس : صفحه تنظیمات پیشرفته یک پروژه عملی در بسته بندی  کارخانه لبنیات

کار با مکانیک ، پنوماتیک و هیدرولیک دستگاه های مختلف در کنار سیستم PLC دستگاه کمک زیادی در بالا بردن بهره وری و راندمان دستگاه خواهد کرد .

بارها به شخصه تجربه کرده ام که به راحتی با تغییر چند پارامتر دستگاه ، در کنار تغییرات جزئی در ساختار مکانیکی آن ، باعث افزایش سرعت تولید و ضریب اطمینان آن شده است .

در صورت تمایل جهت مشاوره می توانید با مدیر سایت پی ال سی وان تماس بگیرید .

علی اکبر محمد شفیع  :   09112754501

موفق باشید .

/ 0 نظر / 45 بازدید