آموزش HMI دلتا , پروژه plc , آموزش PLC , مینی پی ال سی , Mini PLC , آموزش پی ال سی, پی ال سی دلتا , DELTA PLC
آموزش HMI دلتا , پروژه plc , پی ال سی دلتا , delta plc , آموزش PLC Delta , Logo , Zelio , Easy , دانلود مستقیم مطالب , نرم افزارها و فیلمهای آموزشی سایت پی ال سی وان
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: علی اکبر محمد شفیع - ۱۳٩۳/۱۱/٤

یکی از دلایلی که هنوز در خیلی از آسانسور ها از سیستم های میکروکنترلی به جای PLC استفاده می کنند ، قیمت بالای PLC و زیاد شدن قیمت تمام شده عنوان می شود .

اما با استفاده از PLC های ارزان قیمتی چون LOGO Smart که قیمت CPU آن فقط 110 هزار تومان است می توان ، پروژه هایی مثل آسانسور را با قیمت تمام شده سخت افزاری مناسبی انجام داد .

این سخت افزار ایرانی ، دقیقا مشابه لوگو زیمنس آلمان طراحی شده است .

حتی نرم افزار آنها مشترک و LOGO Soft Comfort می باشد .

برتری دیگر اجرای پروژه با این سخت افزار برنامه قدرتمند آن است که تمامی حالت های مختلف را در این سیستم در نظر گرفته و سیستم از حفاظت بسیار بالایی برخوردار است .

برنامه کاملا انعطاف پذیر بوده و با اعمال یک سری تغییرات می توان آنرا برای هر نوع آسانسور با هر سخت افزاری پیاده سازی کرد .

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09112754501 تماس حاصل فرمایید .

علی اکبر محمد شفیع
استفاده از مطالب این سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد . . . مدیر سایت www.PLC1.ir با 8 سال سابقه کار در صنعت آشنا به کلیه نرم افزار های پی ال سی و اتوماسیون صنعتی تامین کننده کلیه سخت افزار های PLC و انجام پروژه های دانشجویی با کم ترین قیمت
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :