آموزش HMI دلتا , پروژه plc , آموزش PLC , مینی پی ال سی , Mini PLC , آموزش پی ال سی, پی ال سی دلتا , DELTA PLC
آموزش HMI دلتا , پروژه plc , پی ال سی دلتا , delta plc , آموزش PLC Delta , Logo , Zelio , Easy , دانلود مستقیم مطالب , نرم افزارها و فیلمهای آموزشی سایت پی ال سی وان
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: علی اکبر محمد شفیع - ۱۳٩٢/۱٠/۱٩

بیشتر شما دوستان عزیز بر روی موبایل خود پسورد ورود دارید و بعد از مدت زمانی که با گوشی خود کار نمیکنید پسورد آن فعال می شود .

آیا می دانستید که می توان همین سیستم رو بر روی مینی پی ال سی لوگو پیاده سازی کنید .

البته بر روی مینی پی ال سی لوگو یک پسوردی وجود دارد که شما در هنگام دانلود و آپلود می توانید از آن استفاده کنید که در اینجا منظور ما اون پسورد نیست .

فرض کنید از یک دستگاه خاص فقط باید یک اپراتور در کارخانه استفاده کند و نمی خواهید به دیگر افراد اجازه کار کردن با دستگاه مورد نظر را بدهید .

این برنامه طوری کار میکند که در ابتدا اپراتور با استفاده از کلید های مکان نما لوگو و یا از روی مانیتور LOGO TD پسورد مورد نظر که می تواند تا 4 رقم انتخاب شود را به سیستم بدهد .

در صورت درست بودن پسورد امکان کار کردن با سیستم به آن داده می شود .

اگر طی مدت زمان معینی هیچ تغییری روی سیستم اعمال نشود ، سیستم به صورت خودکار قفل می شود و فقط در صورت وارد کردن دوباره پسورد می توان با سیستم کار کرد .

تلاش و وقت زیادی گذاشته شده است تا این سیستم ارتقا یابد که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

امکان تغییر پسورد

امکان تغییر زمان Standby

زمان باقی مانده تا قفل شدن سیستم

نمایش خروجی های فعال بر روی لوگو

برنامه شبیه سازی  پسورد موبایل در پی ال سی لوگو – پسورد هوشمند لوگو

لازم به ذکر است که این برنامه از برنامه های معمولی سنگین تر و پیچیده تر است و برای همین توضیحات کاملی به همراه این برنامه خدمت شما ارائه خواهد شد .

این برنامه هم بر روی نرم افزار و هم بر روی سخت افزار تست شده است .

ویژگی بسیار مهم و جالب این برنامه در این است که می توان از قسمت پسورد این برنامه در هر برنامه دیگر استفاده کرد و به این صورت مینی پی ال سی لوگو را به یک پی ال سی سطح بالا تبدیل کنید .

هزینه سفارش این برنامه : 20  هزار تومان

شماره حساب مدیر سایت پی ال سی وان

تلفن تماس  : 09112754501

موفق باشید .

علی اکبر محمد شفیع
استفاده از مطالب این سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد . . . مدیر سایت www.PLC1.ir با 8 سال سابقه کار در صنعت آشنا به کلیه نرم افزار های پی ال سی و اتوماسیون صنعتی تامین کننده کلیه سخت افزار های PLC و انجام پروژه های دانشجویی با کم ترین قیمت
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :